Biyografi Kitapları

Beyin Sizsiniz 4.0 (Kuantik Çağ) – İsmail Hakkı Aydın PDF indir

Beyin Sizsiniz 4.0 (Kuantik Çağ) – İsmail Hakkı Aydın, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Beyin Sizsiniz 4.0 (Kuantik Çağ) – İsmail Hakkı Aydın kitabını sizlerle paylaştık. Beyin Sizsiniz 4.0 (Kuantik Çağ) – İsmail Hakkı Aydın kitabının detayları..

Beyin Sizsiniz 4.0 (Kuantik Çağ) – İsmail Hakkı Aydın – Özeti

Beyin Sizsiniz 4.0 (Kuantik Çağ) – İsmail Hakkı Aydın

Beyin Sizsiniz 4.0 (Kuantik Çağ) – İsmail Hakkı Aydın

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Temmuz 3rd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 368
Yazar: İsmail Hakkı Aydın
428

Canavarlaşmış küresel elit sistem; her şeyi takip için nakit parayı ortadan kaldırıp, sanal hayatta puanlanabilir ve kredilendirilebilir sanal para ve beyni arayüz olarak kullanabilecek, resetlenecek ve hacklenebilecek, kontrolü kolay bir insan türüyle, suç işlemeye meyilliler in önceden tespitle hapsedileceği, çeşitli metotlarla bireylerin kısırlaştırılacağı yahut ömür boyu ilaca mahkum, hastalıklara duçar ve bağımlı hale getirileceği, bütün dinlerin yok edildiği, yalnızca “dijital tanrı, dijital tapınak ve dijital din”in hakim bulunacağı, elektriğin olduğu her yerden verilerin toplandığı ve mahremiyetin kalmadığı, her türlü bilginin kuantum bilgisayarlarda kaydedilip muhafaza edileceği, enflasyon gibi değişik metotlarla milletleri ve devletleri bezdirip, yüzde yüz kontrol edilebilir “Dünya Veri Devleti”ne ve “Sahte Cennet Projesi”ne mecbur bırakacaktır!

 

“Kuantik Çağ”; her şeyin her şey olabileceği bir çağ!

“Kuantik Çağ”; ‘algoritmik deliryum’ tehlikesiyle yüz yüze olduğumuz bir çağ!

“Kuantik Çağ”; ‘dijital para’, ‘dijital tanrı’, ‘dijital din’’le “tek dilli, tek dinli tek evren devleti”nin yaratılmak istendiği bir çağ!

Elinizde tuttuğunuz bu kitapta okuyacağınız her şey, gerçekleşti veya gerçekleşmek üzere! İstesek de istemesek de parçası olmaya çağırıyor bizi…

Peki,

Tüm bunlara hazır mısınız?

 

 

İsmail Hakkı Aydın Kimdir

 

 

 

 

1954 senesinde Trabzon’da dünyaya geldi. İlkokulu Maçka’da, Orta ve Lise tahsilini Trabzon’da bitirdi. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra, Beyin Cerrahisi Kürsüsünde asistanlığa başladı. Bilahare İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Kürsüsü’nde ihtisasına sürdükten sonra, Zürich Üniversitesi Nöroşirürji Kliniği’nde, Prof. Dr. Mahmut Gazi Yaşargil’in yanında mikronöroşirürji çalışmalarını bitirdi.

 

Zürich Mikronöroşirürji Araştırma Merkezi’nde, Instraktör Öğretim Üyesi olarak görev yaptı ve bunun yanı sıra, serebro-vasküler mikro-cerrahi alanlarında araştırmalarda bulundu.

 

1985 de, Türkiye’de ilk kez, Üniversitede Mikronöroşirurji Araştırma Laboratuarını, kurdu. İsviçre’nin yanında, Almanya, Fransa, İngiltere, Avusturya, Belçika, Hollanda, İtalya, İspanya, Yugoslavya, Kanada, A.B.D. ve Japonya’da, değişik zamanlarda araştırmalarda bulundu.

 

1988 de, Beyin-Damar tıkanıklıklarının operasyonlarında kullanılan ve Dünyada ilk defa kendi adı ile literatüre geçen yeni bir ameliyat tekniği geliştirmesi sebebiyle, 1990 senesinde TÜBİTAK ödülü aldı ve zamanın Cumhurbaşkanı aracılığıyla taltif edildi.

 

Beyin Kanamaları ve Anevrizmaların cerrahi nasıl tedavi edileceğinde yaptığı Uluslararası araştırma ve katkılarından dolayı, 1991 senesinde, A.B.D. de, Congress of Neurological Surgeons’un INTERNATIONAL FELLOW’u ve F.C.N.S. unvanı ile ödüllendirildi. Aynı yıl, REKTÖRLÜK  ve DEKANLIK aracılığıyla da ödüllendirilen Dr. AYDIN, 1992 de TÜRK  NÖROŞİRURJİ ARAŞTIRMA ÖDÜLÜ’nü kazandı. Yine aynı yıl, Avrupa Strok Bilim Konseyine seçildi. Amerika Strok Konseyince, kendisine ULUSLARARASI BİLİM ADAMI ve F.I.C.A. PAYESİ verildi.

 

Halen Atatürk Üniversitesi Beyin Cerrahisi Anabilim Dalındaki görevi yanında, çeşitli bilimsel organizasyonların değerlendirme ve karar kurullarında da bulunan Profesör AYDIN, A.B.D. de CNS’in ULUSLARARASI BÜYÜKELÇİSİ ve SİNİR SİSTEMİ CERRAHİSİ DERNEĞİNİN BAŞKANI olarak da faaliyet göstermekte, evli, üç çocuk babası, üç torun dedesi olup, dört yabancı dil bilmektedir.

Kuantik Çağ Nedir.?

Bir önceki yazımız olan Bay Tanrı – Alan Lightman başlıklı kitabımızda Bay Tanrı Alan Lightman ekitap indir, Bay Tanrı Alan Lightman ekitap oku ve Bay Tanrı Alan Lightman pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button