Bilim Kurgu Kitapları

Beth Revis Bir Milyon Güneş PDF İndir

Beth Revis Bir Milyon Güneş PDF İndir, e-kitap bölümümüzde Beth Revis Bir Milyon Güneş PDF İndir başlığı ile kitap özetini paylaştık. Beth Revis Bir Milyon Güneş PDF İndir kitabın detayları yazımızda.. 

Beth Revis Bir Milyon Güneş PDF İndir

Beth Revis, Bir Milyon Güneş, pdf, oku, indir, e kitap, 1981 doğumlu ABD’li genç yazar Revis, bilimkurgu ve fantastik roman türündeki eserleri ile tanınır. Genç yaşına rağmen Bir Milyon Güneş adlı romanı ile bütün dünyaca tanınmış ve eseri bir çok dile çevrilmiştir.

En kaliteli evren, Bir milyon güneş ve Dünyanın Tonları adlı bilimkurgu roman üçlemesi olan bu seriyi Evren Boyunca adı altında toplayan yazarın Evrenin Ötesinde serisinde de 5 adet kısa öykü bulunmaktatır.

“Bunun sonrasında yalnızca sırtımdaki yaşam destek sisteminin sesiyle yalnız kalmıştım. Yumuşak bir huu-ş-huuu sesi kulaklarımda dönüp duruyordu. Arka uzay kapağı açıldı ve evren adeta infilak etti. Kapıdan geri geri fırlatılmıştım. Vücudum uzaya doğru uçarken, kollarım ve bacaklarım acı içinde sarsılıyordu. Hareket beni nefessiz bıraktı. Nefes alamıyordum. Tam paniklemeye başlamışken, soğuk oksijenin başlığımdan aktığını hissettim.
Beni gemiye bağlayan kordon gerildi ve bedenim aşağı yukarı sallandı. Kollarım ve bacaklarım artık giysinin içinde gerilmiyordu. Yukarıya baktım. Ve evren her yanımı sardı. Sessizlik. Ve yıldızlar. Bir milyon güneş bana doğru uzanıyordu. Işıkları karanlığı delip geçiyordu. Gemi de parıldıyor gibiydi. Gemiye baktım. Orion‟un bulacağımı dile getirdiği ne tür devasa bir sır taşıdığım bulmaya çalışıyordum.” alıntı

Bir Milyon Güneş PDF

Dosya Boyutu 3 MB

 

Related Articles

Back to top button