Pdf Kitap

Beslenerek İyileş Pdf indir

Beslenerek İyileş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 232 sayfadan oluşan Beslenerek İyileş kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Uzm. Dr. Eyyüb Yılmaz tarafından kaleme alınan Beslenerek İyileş isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Beslenerek İyileş kitabını 9786051512723 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beslenerek İyileş pdf oku indir.

Beslenerek İyileş pdf indir

Küçük Hatalar Büyük Hastalıklar
“Doctor Fit ile Beslenme Atölyesi” olarak başlayan ve giderek büyüyerek ülkemizin ilk Tıbbi Beslenme Akademisi’ne dönüşen çalışmaların sonuçlarının anlatıldığı bu kitap;

•    Bitmeyen bir merak ile sürekli olarak okumaların ürünüdür. 
•    Sabırla yapılan hasta takiplerinden sonra, biraz şövalye gibi alınan cesur kararlar ardından yaşanan olağanüstü sonuçların ürünüdür.
•    Diyabetin çözümü karşısındaki zaafiyetimizden sonra bir başka çözüm üretilebileceğine olan inancın ürünüdür.

İfade edilen her bilgi tecrübe edilerek yazılmış; yaşanmamış, uygulanmamış hiçbir bilgi paylaşılmamıştır. 
Bu kitabın amacı, beslenme ile hastalıklar arasındaki ilişkiyi gösterebilmektir.

Tüketici Başvuru Merkezi’mizin üyesi olan Uzman Dr. Eyyüb Yılmaz bu kitabı ile ezber bozuyor.  Konferans ve seminerlerinde söylediği her cümlesinde beslenmekten bilinmesi gereken ile bizim anladığımızın birbirinden ne kadar uzak olduğunu fark ettiren Yılmaz’a kendi adıma teşekkür ediyorum.  İnsan bedeninin sağlıklı işlemesi için gereken yakıt olan gıdaların atık sorununu ve çözümlerini herkesin anlayacağı hipnotik dilde anlatıyor. “Hipnotik Kelepçe” yöntemini uygulayan ender hekimlerden olan Yılmaz yaşamıma yaptığı her dokunuşu ile yaşam kalitemi artırmıştır. Bu kitabı okuyup, gereğini yapmakta kayıtsız kalamayacağınız bir içerik ve dil ile bir araya geleceksınız. Sağlıklı bir yaşam ve kalıcı bir kilo vermek isteyen herkes için başucu değil, baştacı edilecek bir eser olmuş.

Aydın Ağaoğlu  / Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı
 

Beslenerek İyileş kitap özeti

Beslenerek İyileş pdf oku

Beslenerek İyileş Pdf indir

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button