Felsefe Kitapları

Beş Sevgi Dili (Sevdiğiniz İnsana Yürekten Bağlılığınızı Nasıl İfade Edersiniz) – Gary Chapman PDF indir

Beş Sevgi Dili (Sevdiğiniz İnsana Yürekten Bağlılığınızı Nasıl İfade Edersiniz) – Gary Chapman, pdf kitap bölümümüzde 2012 senesinde kaleme alınan Beş Sevgi Dili (Sevdiğiniz İnsana Yürekten Bağlılığınızı Nasıl İfade Edersiniz) – Gary Chapman kitabını sizlerle paylaştık. Beş Sevgi Dili (Sevdiğiniz İnsana Yürekten Bağlılığınızı Nasıl İfade Edersiniz) – Gary Chapman kitabının detayları..

Beş Sevgi Dili (Sevdiğiniz İnsana Yürekten Bağlılığınızı Nasıl İfade Edersiniz) – Gary Chapman – Özeti

Beş Sevgi Dili (Sevdiğiniz İnsana Yürekten Bağlılığınızı Nasıl İfade Edersiniz) – Gary Chapman

Beş Sevgi Dili (Sevdiğiniz İnsana Yürekten Bağlılığınızı Nasıl İfade Edersiniz) – Gary Chapman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2012
Eklenme: Temmuz 6th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 226
Yazar: Gary Chapman
2.244

Siz eşiniz ile oturup konuşmak istiyorsunuz, ama o size çiçek gönderiyor. Siz ev yemeği yemek istiyorsunuz, ama o size sarılarak doyuyor. Sorun sevginizde değil, sevgi dilinizde!

Dünyaca ünlü Dr. Gary Chapman, farklı bireylerin sevgilerini nasıl farklı şekillerde açıkladıklerini ortaya koyuyor ve bunları şöyle sıralıyor:

Kaliteli Zaman, Onay Sözleri, Hediye Alma, Hizmet Eylemleri, Fiziksel Temas

Sizin için çok önemli bir şey karşınızdaki için hiçbir şey ifade etmeyebilir. Ya da sizin gerekli bulduğunuz bir şeyi karşı taraf hiç umursamayabilir.

İşte bu kitap sizin ve karşınızdaki birinin gereksinimlerini anlamanız ve ona göre hareket etmeniz için bir kılavuz. Doğru adımları uygulayın ve doğru dili kullanın, kısa bir sürede sevginizi ifade etmenin ve karşılığında gerçek sevgiyi bulmanın mutluluğunu paylaşacaksınız. 

Dr. Chapman, insanın duygusal sağlığına yön veren ve sonsuz sevgi iletişimini tespit eden kilit noktaları, her insanın sevgi deposu olduğunu ve bu büyük kaynağı canlı tutmak için ufak sevgi dolu bir adımın bile yetebileceğini anlatıyor.

Anahtar sizin elinizde Hangi yoldan gitmeniz gerektiğine siz karar verin.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button