En Çok Okunan Kitaplar

Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık Pdf indir

Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Koridor Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık Kitabı 226 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık kitabı 2012‘dir. 9789944983372 nolu ISBN numarasına sahip Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık kitabının yazarı Gary ChapmanBeş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık Kitabı Pdf indir

… Eğer sevginizi, eşinizin anlamadığı bir dilde ifade ediyorsanız, sevgi gösterdiğinizi hiç anlamayacaktır. Sorun iki ayrı dil konuşmanızdadır. Belki kocanız cesaret verici sözler duymak istiyor ama siz bir akşam yemeği pişirmenin onu neşelendireceğini düşünüyorsunuz. O kendisini hala kötü hissederken, siz hayrete düşüyorsunuz. Veya, belki de eşiniz, çocuklardan ve televizyondan uzakta sizinle birlikte olmayı çok arzuluyor. Ona verdiğiniz çiçek de ona değer verdiğinizi anlatmıyor. Beş Sevgi Dilinde, nasıl olduğunu anlamadan, sevginin eşsiz dillerini konuşmayı, anlamayı ve eşinize sevginizi etkili bir biçimde gösterip, karşılığında gerçek sevgiyi bulmayı öğreneceksiniz.

Etiketler: Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık Pdf oku , Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık Pdf kitap indir, Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık pdf indir yandex, Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık pdf oku özet, Beş Sevgi Dili Gary Chapman Koridor Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button