Çocuk Kitapları

Beowulf Biom (Çocuk Klasikleri) Pdf indir

Beowulf Biom (Çocuk Klasikleri) Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Beowulf Biom (Çocuk Klasikleri) Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Biom Yayınları aracılığıyla çıkarılan Beowulf Biom (Çocuk Klasikleri) Kitabı 60 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Beowulf Biom (Çocuk Klasikleri) kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Haziran 2021 nolu ISBN numarasına sahip Beowulf Biom (Çocuk Klasikleri) kitabının yazarı M. Taylan ÖztürkBeowulf Biom (Çocuk Klasikleri) PDF indirebilirsiniz. 

Beowulf Biom (Çocuk Klasikleri) Kitabı Pdf indir

Uzun senelerdır huzur içinde yaşayan Danimarka halkının başına bir canavar musallat olmuştur: Grendel. Bu korkunç ve iğrenç yaratık Danimarkalıların neşesini ve şölenlerini kıskandığı için her gece onlarca Danimarkalıyı öldürmeye başlar. Bu korkunç canavarın yaptıklarını öğrenen cesur ve kuvvetli Beowulf, yanına on dört adamını alır ve canavarı yenip Danimarkalıları huzura kavuşturmak için gemiyle yola çıkar.

Eski bir İngiliz destanı olmasına karşın İskandinav bir kahraman olan Beowulf’un serüvenlerinin anlatıldığı bu sürükleyici kitap, sizi hala ejderhaların ve kahramanların yaşadığı ayrı bir dünyaya götürecek.

 

Related Articles

Back to top button