Çocuk Kitapları

Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı Pdf indir

Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Günışığı Kitaplığı aracılığıyla çıkarılan Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı Kitabı 140 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 12.00×18.00 cm baskı ile çıkan Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı kitabı Ekim 2020‘dir. 9786059952576 nolu ISBN numarasına sahip Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı kitabının yazarı Ömer AçıkBenim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı PDF indirebilirsiniz. 

Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı Kitabı Pdf indir

Güçlü öykülemesi ve özgün üslubuyla bi hayli beğeni alan Ömer Açık, çocuklar için yazdığı ikinci romanında yine sıcacık ve umut dolu bir dünya yaratıyor. İlk çocuk romanı Menekşe İstasyonu’ndaki zengin dil kullanımı, mahalle kurgusu ve birbirinden enteresan kahramanlarıyla dikkati çeken yazar, bu kez rüzgarla haşır neşir, hayallerinin peşinde koşan bir çocuğun öyküsünü anlatıyor. Çocukların heyecanını, yaşamı algılayışını başarıyla aktaran yazar, yarattığı mahalleyi ekmek fırını, kedili kitapçı ve dut ağaçlı meydan gibi sevginin sıcaklığını görülmektediran ayrıntılarla şekilliyor. Benim Babam Ömür Adam, öğretmenlik görevini sürdüren Açık’tan, hem ufakler hem de büyükler için şiir tadında bir roman.

Arkadaşı Şair Amca’yla meydandaki dut ağacı altında buluşmayı seven Fiko’nun hayallerine giden yol, mor bir kuşaktır. Babasının verdiği üç karış uzunluğundaki kuşağı iki hafta boyunca kaybetmemesi gerekmektedir. İyi de, aklı beş karış havadaki Fiko bu işi başarabilir mi?.. Yaz tatili boyunca süreceği bal rengi bisikletin hayali öte yandan, aileye yeni katılacak bebeğin yarattığı karışık duygular öte yandan; Fiko’nun aklı karışmıştır bir kere…

Etiketler: Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı Pdf oku , Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı Pdf kitap indir, Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı pdf oku ücretsiz, Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı kitap indir ücretsiz, Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı pdf indir yandex, Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı pdf oku özet, Benim Babam Ömür Adam Ömer Açık Günışığı Kitaplığı kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button