Çocuk Kitapları

Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Pdf indir

Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyaz Balina Yayınları aracılığıyla çıkarılan Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları Kitabı 32 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları kitabı 24.50×24.50 cm‘dir. Nisan 2018 nolu ISBN numarasına sahip Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları kitabının yazarı Ross BurachBen Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları Kitabı Pdf indir

“Ben bir zürafayım! Görmüyorlar mı? Beneklerim var. Kulaklarım var.  Gözlerim var.”

Bugün ufak zürafanın ormandaki ilk günü. Ama o da ne? Herkes onu sandalye zannedip üstüne oturuyor! Küçük zürafa da onlara bir sandalye olmadığını göstermek için işe koyuluyor. Sonra bakın başına neler geliyor…

Etiketler: Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları Pdf oku , Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları Pdf kitap indir, Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları pdf oku ücretsiz, Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları kitap indir ücretsiz, Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları pdf indir yandex, Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları pdf oku özet, Ben Sandalye Değilim! Ross Burach Beyaz Balina Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button