Çocuk Kitapları

Ben İnsanım Susan Verde Pdf indir

Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar Kitabı 32 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar kitabı 19.00×20.50 cm‘dir. Şubat 2021 nolu ISBN numarasına sahip Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar kitabının yazarı Susan VerdeBen İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Ben insanım.Lakin insan olmak bunun yanı sıra müthiş olmadığın ve hata yapabileceğin manasına da gelir.

İnsan olduğumuz için birden fazla imkâna sahibiz. Misal verilecek olursa; öğreniriz, hayal kurarız, çevremizde dönüp duran dün- yayı merak ederiz. Ama bunun yanı sıra hata yapabilir, üzgün yahut endişelı hissedebiliriz.

Ben İnsanım kitabı kendimize yahut bir başkasına şefkat ve empatiyle yaklaştığımızda yaşamımızla alakalı daha iyi kararlar verebileceğimizi dile getiriyor.

Ortak bir zeminde buluştuğumuzda etrafımızdaki müthiş dünyayla bağlantı kuruyor, onu anlıyor ve eli- mizden geldiğince iyi insan olmak için çaba göstermiş oluyoruz.

Etiketler: Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar Pdf oku , Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar Pdf kitap indir, Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar pdf oku ücretsiz, Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar kitap indir ücretsiz, Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar pdf indir yandex, Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar pdf oku özet, Ben İnsanım Susan Verde Altın Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button