Felsefe Kitapları

Ben Dini Değil Dindarlığı Öğretiyorum – Osho PDF indir

Ben Dini Değil Dindarlığı Öğretiyorum – Osho, pdf kitap bölümümüzde 2003 senesinde kaleme alınan Ben Dini Değil Dindarlığı Öğretiyorum – Osho kitabını sizlerle paylaştık. Ben Dini Değil Dindarlığı Öğretiyorum – Osho kitabının detayları..

Ben Dini Değil Dindarlığı Öğretiyorum – Osho – Özeti

Ben Dini Değil Dindarlığı Öğretiyorum – Osho

Ben Dini Değil Dindarlığı Öğretiyorum – Osho

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2003
Eklenme: Eylül 16th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 237
Yazar: Osho
779

Ben Dini Değil Dindarlığı Öğretiyorum, Din bireylerin anladıkları şey değildir. Din Hıristiyanlık değildir. Hinduizm değildir. Müslümanlık değildir.

Dünyada varolan tüm dinler -ki sayıları hiç az değildir, dünya çapında üçyüz din mevcuttur- ölü kayalardır. Onlar akmazlar, onlar değişmezler, çağla birlikte hareket etmezler.

Tüm sözde dinler yaşantınızı, sevginizi, sevincinizi yıkarak ve kafalarınızı Tanrı ile ilgili, cennet ve cehennem, reenkarnasyon (genedoğum) ve çeşitli saçmalıklar ile ilgili fantazilerle, kuruntularla ve halüsinasyonlarla doldurarak size mezar kazıyorlar.

Hakki dindarlığın peygamberlere, kurtarıcılara, kutsal kitaplara, kiliselere, papalara, rahiplere ihtiyacı yoktur çünkü dindarlık yüreğinizin çiçek açmasıdır.

O varlığınızın en merkezine ulaşmaktır. Ve varlığınızın en ortasına eriştiğiniz an bir güzellik, saadet, sessizlik, ışık patlaması olur. Tümüyle değişik bir kişi olmaya başlarsınız. Yaşamınızda karanlık olan herşey ve yaşamınızda yanlış olan herşey kaybolur.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button