Pdf Kitap

Belagat (Konuşma Sanatı) Pdf indir

Belagat (Konuşma Sanatı) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Belagat (Konuşma Sanatı) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ruşen Eşref tarafından kaleme alınan Belagat (Konuşma Sanatı) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Belagat (Konuşma Sanatı) kitabını 9786257987189 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Belagat (Konuşma Sanatı) pdf oku indir.

Belagat (Konuşma Sanatı) pdf indir

Vakit kıymetlidir ve iki günümüz eşit olmamalıdır zikriyle, insanın her gününe bir bilgi katması inancıyla giriştiğim hemen her işte iletişimin önemine rastladım. İnsan gelişmeye ve daha da ilerletmeye çalışmalıdır ilkesiyle yaptığım on bir yıllık çalışmanın sonunda bu eser çıktı.
 
Kuşkusuz iletişimin anahtarı olan dil; çabaya, öğrenil- meye ve geliştirilmeye gereksinim duymaktadır. İyi bir hitap becerisi insana zarafeti, nahifliği kazandırmakla birlikte kapital dünyanın istediği modern evrensel insan tipine de imkân sağlamaktadır.
 
Medreselerde eğitimi verilen belâgat derslerinden bugüne hitabet, son senelerda önemini tekrar hissettirmiştir. Bu eserle Türkçeye ve hayata dair bakış açınızda ve hitabetinizde bir değişim bulunacağı inancındayım fakat temel gayretim Barış Manço’nun o olağanüstü sözüdür:
 
“İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir.”
 

Belagat (Konuşma Sanatı) kitap özeti

Belagat (Konuşma Sanatı) pdf oku

Belagat (Konuşma Sanatı) Pdf indir

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button