Çocuk Kitapları

Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 Pdf indir

Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 isimli kitap 9789758739585 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 kitabını 28.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 pdf oku indir.

Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 pdf indir

Horoz Şekeri Sokağı’nda oturan Fikri ve Fahri ile önceden tanıştınız. O vakitler 9 yaşlarındaydılar ve yaşadıkları gülünç, keyifli hadiseleri sizlerle paylaşımı yaptılar. Onlar artık 11 yaşındalar ve paylaşacak yeni maceraları var.
 
Fikri ile Fahri’nin yeni ödev konuları “Ekolojik dengede hangi hayvan, dünyamıza ne katıyor?” Ödevi yapalım derken Osman ve Nuri’nin garip planları ile karşılaşırlar. Mahallenin çocukları belediyenin gerçekleştirdiği şenliğe katılırlar. Eyvah! Galiba bütün sınıf ve öğretmenleri kaçırılıyor! Yine yaz tatili yine harçlıksız günler. Bakalım bu problemi iki kafadar nasıl çözecek. Fikri ile Fahri’de sorun da çözüm de bitmez.

Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 kitap özeti

Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 pdf oku

Beklenmedik Şeyler Günü / Fikri Bol Fikri 4 Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button