Pdf Kitap

Bebek Savaşları – Robin Baker PDF indir

Bebek Savaşları – Robin Baker, pdf kitap bölümümüzde 2013 senesinde kaleme alınan Bebek Savaşları – Robin Baker kitabını sizlerle paylaştık. Bebek Savaşları – Robin Baker kitabının detayları..

Bebek Savaşları – Robin Baker – Özeti

Bebek Savaşları  –  Robin Baker

Bebek Savaşları – Robin Baker

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2013
Eklenme: Mayıs 21st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 336
Yazar: Robin Baker
194

Ne çocukluk ne de ana babalık basittir ve farklı zamanlarda en huzurlu ailelerde bile günlük yaşamın stresleri ve baskıları yüzeye çıkar. Aslını söylemek gerekirse, bazı insanlar için, aile yaşamı bir savaşı yönetmekten başka bir şey değildir. Az veya çok, bebekler bütün ailelerde savaş manasına gelmektedir!

 

Ana babalık neden bıçak sırtında gitmelidir? İnsan üremesinin bu kadar eski ve temel özelliği olan bir şeyde neden bu kadar çok potansiyel problem olmak zorundadır? Evrimin sabah bulantılarıyla ne ilgisi var? Bebek ağlamasının stres yaratan sesiyle? Kardeş yarışıyle? Çocuk taciziyle?

 

Bu ilgi çekici kitap, aile yaşantısının karanlık sırlarını aydınlatıyor ve onları dürüstlükle ve önyargısız ele alınabilecekleri biçimde açıklığa kavuşturuyor.

 

Evrimsel biyoloji, bireylerin ne düşündükleri, dile getirdikleri veya hissettiklerinden ziyade gerçekte ne yaptıklarıyla alakalıdir. İnsanın seks yaşantısının evrimsel biyoloji yönünden bilgisi verildiğı çok satan Sperm Savaşları kitabının da yazarı olan Dr. Robin Baker, Bebek Savaşları’nda özellikle bireylerin davranışlarının üreme başarılarını nasıl etkilediğini çarpıcı örnek ve açıklamalarla inceliyor.

Bir önceki yazımız olan Erkek Olmanın Tehlikeleri – Herb Goldberg başlıklı kitabımızda Erkek Olmanın Tehlikeleri ekitap indir, Erkek Olmanın Tehlikeleri ekitap oku ve Erkek Olmanın Tehlikeleri pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button