Biyografi Kitapları

Bebek Sahibi Olmak – Having a baby PDF indir

Bebek Sahibi Olmak – Having a baby, pdf kitap bölümümüzde 2012 senesinde kaleme alınan Bebek Sahibi Olmak – Having a baby kitabını sizlerle paylaştık. Bebek Sahibi Olmak – Having a baby kitabının detayları..

Bebek Sahibi Olmak – Having a baby – Özeti

Bebek Sahibi Olmak – Having a baby

Bebek Sahibi Olmak – Having a baby

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2012
Eklenme: Mart 3rd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 172
Yazar: Having a baby
208

Bebek sahibi olmak’ın ikinci baskısını sunmaktan tatminuz. Bu kaynak, tüm gebe yahut gebeliği planlayan kadınlar içindir. Ayrıca, eşler ve aileler için de, hayatlarının bu önemli aşamasını anlamak ve bu etapta yer almak üzere onlara yardım edecek kıymetli bilgiler sağlar.

Bebek sahibi olmak, özellikle sağlıklı gebelikler ve normal doğum üzerinde odaklanmaktadır, fakat, bazı şeyler planlandığı gibi gerçekleşmediğinde bunlara ilişkin bilgi ve tavsiye de sağlar. En önemlisi,bu kaynak NSW’de gebelik ve doğum bakımı için seçenekler sağlar ve gebe kadınlar için bilgiye dayanan seçenekleri tanıtır.

Bu kitabın gözden geçirilmesine katkıda bulunan kadınlara, sağlık profesyonellerine ve kuruluşlarına teşekkür etmek istedik. Bağlılıkları, zamanları ve bilgileri, bu yayının gebelik, çocuk doğumu ve doğum sonrası dönemi ile ilgili güncel, ispata dayanan, en iyi biçimde uygulanan bilgilerin sağlanmasını garantilemiştir.

NSW Annelik ve Perinatal Sağlık Öncelikleri Çalışma Grubu, Bebek sahibi olmak adlı yayının, gebe kadınlar ve aileleri için önemli bir başvuru kitabı olmayı sürdüreceğini umut eder.

Gebeliğinizi kutlarız!

Gebeliğinizi uzun süredir planlıyor olabilirsiniz yahut hiç beklemediğiniz bir anda gebe olduğunuzu öğrenmiş olabilirsiniz.

Ne olursa olsun, kafanızda bir çok problem yaşanabilir. Bu kitap, gebelikte ve doğumu izleyen yoğun haftalarda kendinize ve bebeğinize nasıl bakacağınıza ilişkin bilgiler verecektir. Doğum sürecinde ve doğumda neler beklenebileceğine ve bakımınız ile ilgili bilgiye dayanan kararları nasıl vereceğinize ilişkindir.

Kitap bunun bunun yanında, duygusal gönencinizle de alakalıdir; bu da sağlıklı gebeliğin bir parçasıdır. Yaşamınızdaki herhangi bir büyük değişiklik gibi, bebek sahibi olmak da bununla birlikte kimi endişeler ve belirsizlikler getirebilir. Bu nedenle, Bebek sahibi olmak, gebelik sırasında ve ebeveynliğin başlarında kimi olası endişelerinizi ve gereksiniminiz olursa nasıl yardım alabileceğinizi kapsar.

Bu kitabı okudukça, gebeliğin her aşamasında size ve bebeğinize neler olduğunu öğrenmenin bunun yanında,beslenme, egzersiz, gebelikte kendinize bakmak, iyi bir doğum öncesi bakım almak ve doğum süreci ve doğum ile ilgili iyi bilgiler  alacaksınız. Ayrıca doğum sürecinin aşamaları ve doğum yapmak ve bebeğinizin doğumundan sonraki ilk günler ve haftalarda neler olduğunu da öğreneceksiniz.

Ayrıca,anneler ve bebekleri için gebelikte, doğum sürecinde ve doğumda meydana gelebilecek komplikasyonların bazılarını öğrenmeniz de mühimdir; o nedenle bu durumları ele alan bölümler de mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan André Gide Kitapları – pdf başlıklı kitabımızda André Gide Kitapları ekitap indir, André Gide Kitapları ekitap oku ve André Gide Kitapları pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button