Edebiyat Kitapları

Bazıları Uzaktan Sever Halis Karabenli Hayykitap Pdf indir

Bazıları Uzaktan Sever Halis Karabenli Hayykitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bazıları Uzaktan Sever Halis Karabenli Hayykitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hayykitap aracılığıyla çıkarılan Bazıları Uzaktan Sever Halis Karabenli Hayykitap Kitabı 192 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Bazıları Uzaktan Sever Halis Karabenli Hayykitap kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Aralık 2020 nolu ISBN numarasına sahip Bazıları Uzaktan Sever Halis Karabenli Hayykitap kitabının yazarı Halis KarabenliBazıları Uzaktan Sever Halis Karabenli Hayykitap PDF indirebilirsiniz. 

Bazıları Uzaktan Sever Halis Karabenli Hayykitap Kitabı Pdf indir

Benimle hiç anılmayan bir hayatta nefes aldım. Benimle hiç anılmayan yollarda yanımda biri varmış gibi yürüdüm. Şarkılar seçtim onun için. Elini tuttum.

Elbette mutluluklardan da bahsetmeyi çok isterdim. Lakin benim gibiler, yani acısına kimseyi inandıramayanlar, mutlu olmanın yolunu çoktan unuturlar. Çünkü beni ayakta tutan en alttaki taşı, bilerek çekti biri yaşamımdan. Kendi üstüme yıkıldım. Bunca zaman, o kadar çok sustum ki bütün sesler içimde birikti. 

Şimdi rüzgârın iniltisine bile imreniyorum.

 

Related Articles

Back to top button