Çocuk Kitapları

Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Pdf indir

Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Çatı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı 64 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9786052945490 nolu ISBN numarasına sahip Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitabının yazarı La FontaineBalıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı Pdf indir

Bir zamanlar nehir kenarında yaşayan çok şanslı bir balıkçı varmış. Oltasını ne zaman nehire bıraksa bir sürü balık oltanın ucundaki yeme saldırırmış. Balıkçı, bu sayede bir çok balık yakalayarak balık sepetini ağzına kadar doldururmuş.
Bu durumdan son derece tatmin olan balıkçı,tutmuş olduğu balıkların bazılarını, pazar yerine götürüp satarmış. Böylelikle hem karnını doyurur hem de sattığı balıklardan iyi para kazanırmış.
Kasabadaki herkes ona ‘şanslı balıkçı’ diyormuş.
Günlerden bir gün, şanslı balıkçı balık tutmak için nehrin kıyısına gelmiş. Oltasını nehre sallamış ve ufak bir balık yakalamış. Balığı tam sepete atacakmış ki balık, “Lütfen beni geri bırakın efendim! Bakın ben ne kadar ufak bir balığım, sizin dişinizin kovuğuna bile yetmem. Eğer beni bırakırsanız büyüdüğüm zaman beni tekrar yakalama şansınız olur.” demiş.
Balıkçı gülümsemiş ve yavru balığı suya bırakmış.

Etiketler: Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf oku , Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf kitap indir, Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf oku ücretsiz, Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitap indir ücretsiz, Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf indir yandex, Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf oku özet, Balıkçı ve Küçük Balık La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button