Edebiyat Kitapları

Bağlanma Korkusu Başak Sayan Pdf indir

Bağlanma Korkusu Başak Sayan İnkılap Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bağlanma Korkusu Başak Sayan İnkılap Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İnkılap Kitabevi aracılığıyla çıkarılan Bağlanma Korkusu Başak Sayan İnkılap Kitabevi Kitabı 320 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.70×21.50 cm baskı ile çıkan Bağlanma Korkusu Başak Sayan İnkılap Kitabevi kitabı Eylül 2020‘dir. 9789751038791 nolu ISBN numarasına sahip Bağlanma Korkusu Başak Sayan İnkılap Kitabevi kitabının yazarı Başak SayanBağlanma Korkusu Başak Sayan İnkılap Kitabevi PDF indirebilirsiniz. 

Bağlanma Korkusu Başak Sayan İnkılap Kitabevi Kitabı Pdf indir

İnsan bir ömür birini bekleyebilir mi? Seni tanımadan önce sorulsaydı bana, hayır derdim. Ama hayat insanı hep inanmadıkları ile sınarmış. Seni beklerken sonsuz gelen dakikaları, saatleri, senelerı saydım ben sıra sıra. Kim bilir belki de beni yaşatan beklemekti. Hatta belki aşk dediğin şey budur; hiç gelmeyeceğini düşündüğün birini beklemekten hiç vazgeçmemek. 

Başak Sayan ilk romanı Bağlanma Korkusu’nda zamana yayılan büyük bir aşkı ve sonuçlarını içten bir dille anlatıyor.

Aşkın ve sevmenin ne demek olduğuna, sahip olduklarımızın değerini fakat onları kaybedince anladığımıza ve pişmanlığa dair destansı bir roman Bağlanma Korkusu. 

Her şeyi şimdi anlıyorum. Benim kaderim seni sevmekmiş. 

Sadece seni sevmek…

 

Related Articles

Back to top button