Edebiyat Kitapları

Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) Pdf indir

Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) kitabı 62 olarak çıkarılmıştır. Franz Kafka tarafından kaleme alınan Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) isimli kitap 9786057860538 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını 14.05.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir.

Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir

Kafka’nın 1919’da babası Hermann Kafka’ya yazdığı ama yerine ulaşmayan bir metin bu. Dolayısıyla eleştirmenler arasında Babaya Mektup’un gerçekten bir mektup mu yoksa kurgu mu olduğu konusu çok tartışıldı. Almanca aslından Türkçeye çevrilen Babaya Mektup, dünya edebiyatının en mühim isimlerinden Franz Kafka’nın en mahrem ve duygu dolu düşüncelerini göz önüne seriyor.
Benim içime yerleştirmiş olduğun kuşku, senin bir başkasına karşı duyduğun güvensizlikten fazla daha büyük. Bu itiraz ilişkimizin açıklanabilmesi yönünden yeni şeyler katıyor. Ben de kesinlikle itirazın doğruluk payını reddetmiyorum. Tabi ki gerçek hayatta olaylar, mektupta yazdığım ispatlar gibi örtüşmez. Hayat bir bulmacadan çok daha yükseksıdır.

Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) kitap özeti

Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku

Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button