Çocuk Kitapları

Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları Pdf indir

Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları Kitabı 128 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Nisan 2015 nolu ISBN numarasına sahip Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları kitabının yazarı Neil GaimanBabam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Koralin , Yıldız Tozu , Mezarlık Kitabı gibi dünya çapında oldukça büyük beğeni alan kitapların Carnegie ve Newbery Madalyalı yazarı Neil Gaiman’dan kahkahalarla okunacak olağanüstü bir süt hikayesi!

Güne iyi başlayabilmek için güzel bir kahvaltı yapmak şart şüphesiz. Mis gibi kızarmış ekmek, biraz tereyağı, lezzetli peynirler, ev yapımı reçeller ve daha neler neler… İşte tam da böyle bir sofranın hayaliyle güne uyanan iki kardeş kahvaltı hazırlamak için buzdolabını açtıklarında büyük bir sorunla karşı karşıya geldilar. Afiyetle sofraya oturabilmeleri için mühim bir eksikleri vardı: Islak-beyaz-içecek-şey. Yani Süt!

Açlıktan karınları guruldayan çocuklarının hayal kırıklığına kayıtsız kalamayan babaları bir şişe süt almak için soluğu evlerinin köşesindeki bakkalda aldı. Lakin dakikalar dakikaları kovaladı. Beş dakikalığına evden ayrılan babaları bir türlü eve dönmek bilmedi. Ta ki, uzun süre sonra elinde bir şişe süt ve ceplerinde heyecan dolu serüvenlerle evin kapısında belirene kadar…

Peki, süt almak üzere bakkala giden bir babanın eve bu kadar geç dönmesine ne gibi enteresan olaylar neden olmuş olabilir?

a. Çok çok uzak bir evrenden dünyamıza gelen, biraz yeşil, bi hayli togöz alıcı ve huysuz bireyler aracılığıyla kaçırılmak.

b. 18. yüzyıla geri dönüp Korsanlar Kraliçesi ile ölüm pazarlığına tutuşmak.

c. Kişi-Taşıyıcı-Uçan-Küre (nam-ı diğer uçan hava balonu) ile yüz elli milyon yıl geleceğe gitmek.

d. Mucit bir Stegosaurus la zaman makinesinin sırlarını keşfetmek.

e. Hepsi ve çok çok daha yükseksı…

Sırtı dikenli koca bir dinozor, rengarenk midilliler, korsanlar, uzaylılar, kötü kalpli vamfirler, çok mutsuz görünen bir yanardağ tanrısı, pirana dolu büyük bir çanak ve daha nicelerinin hikayeye ortak olduğu baş döndürücü bir macera sizleri bekliyor!

Sınır tanımaz yaratıcılığı ve kuvvetli kalemiyle çağdaş dünya edebiyatının ileri gelen yazarlarından Neil Gaiman ve göz alıcı çizimleriyle renkli bir dünyanın kapılarını aralayan ödüllü karikatürist Skottie Young’tan okurlarına zamanı unutturacak kadar keyifli, ballı süt tadında bir macera…

Unutmayın, süt varsa, umut da mevcuttur.

Etiketler: Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları Pdf oku , Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları pdf indir yandex, Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları pdf oku özet, Babam Süt Peşinde Neil Gaiman Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button