Çocuk Kitapları

Ay’ın Çevresinde Jules Verne Pdf indir

Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Çatı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları Kitabı 78 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2019 nolu ISBN numarasına sahip Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları kitabının yazarı Jules VerneAy’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları Kitabı Pdf indir

Amerika Birleşik Devletleri’nde hayal gücü çağdaşlarının ötesinde olan bir adam vardı: Barbicane. Bu cesur kaşifin en büyük hayali ise bir gülle ile Ay’a gidip ardından yeniden dünyaya dönebilmekti. Bu düşüncesini açıkladığında tüm dünya çapında yer yerinden oynadı ve üç cesur adam Barbicane, Yüzbaşı Nicholl ve Michel Ardan büyük bir topun ucuna konulan devasa bir gülle ile Ay’a gitmeyi başardı.

Etiketler: Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları Pdf oku , Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları Pdf kitap indir, Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları pdf oku ücretsiz, Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları kitap indir ücretsiz, Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları pdf indir yandex, Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları pdf oku özet, Ay’ın Çevresinde Jules Verne Maviçatı Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button