Pdf Kitap

Ava Hava – Ayşegül Ilgaz PDF indir

Ava Hava – Ayşegül Ilgaz, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Ava Hava – Ayşegül Ilgaz kitabını sizlerle paylaştık. Ava Hava – Ayşegül Ilgaz kitabının detayları..

Ava Hava – Ayşegül Ilgaz – Özeti

Ava Hava – Ayşegül Ilgaz

Ava Hava – Ayşegül Ilgaz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Eylül 1st, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 432
Yazar: Ayşegül Ilgaz
33.127

Ava Hava; Nereden geldiğini, nereye gittiğini bilmeyen bireylerin içinde kim olduğunun hiçbir önemi yok. Kapıların önünde veya ardında, kimsenin seni tanımadığı bir zamanda istediğin kişi olabilirsin. İnandırıcı gelmez ama bu.

Sen, kendine inanmak için bir neden ararken özel bir anı beklersin. Her şeyin yerli yerine tam zamanında oturduğu o müthiş anı…

Bu tek an uğruna sonsuza dek yürüyebilirsin yolunda. Oysaki inanmak seçmektir. Çünkü son kapının anahtarı o seçimin tekliğine olan inançta gizlidir.

“İnsanoğlu, insan olmadan önce havadan, sudan ve topraktan yapılma üç kapıdan geçmelidir. Bu eşiklerden geçebilen insan ilk ve son gerçek sınavı olan Altın Kapı’nın önüne gelecektir.

Ve bu kapıdan yalnızca İnancı bölünemeyenler geçecektir.” A.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 432

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button