Çocuk Kitapları

Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Pdf indir

Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Genç Timaş aracılığıyla çıkarılan Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Kitabı 304 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Ağustos 2021 nolu ISBN numarasına sahip Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş kitabının yazarı Zillah BethellAuden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş PDF indirebilirsiniz. 

Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Kitabı Pdf indir

Auden Dare, hayata alışılmadık bir perspektifle bakıyor: O, renkleri göremiyor. Doğuştan sahip olduğu, nadir görülen bu durum, Auden için her şeyi daha da zorlaştırıyor. Artık hiçbir yerde pek yağmur yağmıyor, su savaşları her zamankinden daha da yakın…
Auden taşınmak zorunda kaldığı yeni kasabada enteresan hadiselerin ortasında bulacak kendini: Babasına dair sırlar, beklenmedik dostluklar… Peki ya yağmurlar? Hayal ettiğinden daha büyük olan bu keşif yolculuğunda kuraklıkla savaşan dünyanın geleceğini değiştirebilecek mi?

2016nın en iyi gençlik kitabı. Heyecan verici… Bethell bütün klişeleri altüst ediyor. Takip edilmesi gereken bir yazar.

– Telegraph

Sıra dışı bir roman. Anlatım muhteşem. Patricia Fordenin Liste kitabının hayranları çok
sevecekler.

– Childrens Book Ireland

Bu kitap, sınıf sistemi, gücün kötüye kullanılması, teknolojiye duyulan aşırı güven ve bilgilerin paylaşılması gibi bir çok tartışmaveyair düşündürüyor. Güzel bir hikaye.

– The Bookbag

Kitap, toplumun, sınıfın ve çevrenin fikirlerini keşfeden lirik bir masal hissine sahip.

– Bookseller

Neil Gaimanın Yokyer tonları bu fantastik hikâyeyi renklendiriyor, lirik bir macera.

– Booktrustkişisel

Etiketler: Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Pdf oku , Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş Pdf kitap indir, Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş pdf oku ücretsiz, Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş kitap indir ücretsiz, Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş pdf indir yandex, Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş pdf oku özet, Auden Dareın Sıra Dışı Renkleri Zillah Bethell Genç Timaş kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button