Çocuk Kitapları

Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları Pdf indir

Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları Kitabı 72 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Eylül 2018 nolu ISBN numarasına sahip Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları kitabının yazarı Elif Yonat ToğayAtıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

İlk çocuk kitabı Bir Şeyler Yapmam Gerekle büyük bir çıkış yakalayan Elif Yonat Toğay, yeni kitabı Atıştırmalık Öyküler’de, yetişkinlere göre sıradan olmayanı, çocukların gözünden sıradan ve en doğal haliyle anlatıyor.

Günlük hayatla ilişkili 10 kısa öykünün bulunduğu bu keyifli kitap, kendine özgü mizahi duruşu ve Maria Brzozowska’nın göz alıcı fotoğraflarıyle her yaştan öyküseverin kalbini çeliyor.

2016 Tudem Edebiyat Üçüncülük Ödülü’ne değer görülen Atıştırmalık Öyküler, mutluluk, hayal kırıklığı, şaşkınlık gibi farklı duygulara değinerek gündelik hayattaki iletişim kopukluğuna da vurgu yapıyor.

Öyküleri, Varlık, Sarnıç, Kitapçı gibi dergilerde yayımlanan Elif Yonat Toğay, Atıştırmalık Öyküler’de, gündelik hayatta fark edilmeyen ayrıntı kısmı bir de çocukların gözünden anlatıyor. Her öyküde başka bir çocuğun dünyasına dalan bu tatlı kitap, yetişkinlerin ıskaladığı birden fazla mühim ânı yakalamayı başararak yaşamı her zamankinden daha manalı kılıyor. Atıştırmalık Öykülerde, içi içine sığmayan çocuklar, oyunbaz anne-babalar, rengârenk oyuncaklar hayalden gerçeğe koşuşturuyor. Yaşamı büyük bir oyun alanına benzeten kitap, okurları vücut ısısını yükselterek anne babasını bir araya getirmeyi planlayan bir çocuğun veya Japon turistler gibi müzeleri arşınlayarak sosyal platformdan büyük alkış alan bir afacanın enteresan dünyasına davet ediyor.

Yaşsız olarak nitelendirilebilecek Atıştırmalık Öyküleri kaleme alırken her zamanki gibi yaşamın kendisinden ilham alan Elif Yonat Toğay, kısa ve nükteli anlatımı ile her öykünün sonunda okurlarına gülücükler armağan ediyor.

Etiketler: Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları Pdf oku , Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları pdf indir yandex, Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları pdf oku özet, Atıştırmalık Öyküler Elif Yonat Toğay Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button