Çocuk Kitapları

Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Pdf indir

Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Çatı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı 64 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9786052945445 nolu ISBN numarasına sahip Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitabının yazarı La FontaineAslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Kitabı Pdf indir

Ormanın yakınlarında yaşayan yaşlı bir adamın yaramaz bir eşeği varmış. Yaşlı adam, bu eşeği bir türlü kontrol edemezmiş. Yaşlı adam, eşeğe dur dediği zaman eşek ilerler, ilerle dediği zaman da eşek dururmuş. Tembel ve inatçı bir eşekmiş.
Günlerden bir gün, ihtiyar adam topladığı buğdayları değirmene götürmesi için inatçı eşeğinin üzerine yığmış. İnatçı eşek, bir türlü yürümüyormuş.Yaşlı adam bu duruma çok öfkelenerek eşeğe bağırmış.
Yaşlı adama kızan eşek bu biçimde daha fazla yaşamak istemediğine karar vererek ormana doğru kaçmaya başlamış. Eşek, bir müddet sonra soluklanmak için durduğunda, yerde bir post görmüş. Biraz inceleyince bunun bir aslan postu olduğunu anlamış.
Eşek biraz düşünmüş. Kendisine ihtiyar adam dahil herkesin saygı göstermesini istiyormuş. Eşek, aslan postunu üzerine giyerek, ormanda adeta aslanmış gibi dolaşmaya başlamış. Onu gören hayvanların bir kısmı çok korkmuş, bir kısmı da saygıyla önünde eğilmiş.

Etiketler: Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf oku , Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları Pdf kitap indir, Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf oku ücretsiz, Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitap indir ücretsiz, Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf indir yandex, Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları pdf oku özet, Aslan Postu Giymiş Eşek La Fontaine Serisi Maviçatı Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button