Edebiyat Kitapları

Aşkın Fransızcası Pdf indir

Aşkın Fransızcası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052990346 sayfadan oluşan Aşkın Fransızcası kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Fiona Valpy tarafından kaleme alınan Aşkın Fransızcası isimli kitap The French for Love dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Aşkın Fransızcası kitabını 01.12.2016 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aşkın Fransızcası pdf oku indir.

Aşkın Fransızcası pdf indir

Fransız usulü aşkta mutlu sonlara yer var mıdır?
 
Gina birkaç ay içinde hem çok sevdiği işini hem anne yarısı olarak gördüğü teyzesini hem de tutkuyla bağlı olduğu erkek arkadaşını kaybeder. Hüzünlü bir arayış içindeyken ona teyzesinden kalan, Fransa’daki eve yerleşmeye karar verir. Masmavi bir gökyüzü, sımsıcak güneş ve çiçeği burnunda bir başlangıç… Belki de yeniden iyi hissetmek o kadar zor olmayacaktır.
Hesaba katmadığı şeyler ise kısa bir süre sonra su yüzüne çıkar: eski evin çatısındaki delik, kendisini doğru ifade etmekte kuvvetlik çektiği bir dil ve belki de hiç öğrenmemesi gereken endişe verici aile sırları…
Alışık olduğu ülkeden fazla uzakta şarap uzmanlığı bölgesindeki çalışmalarına odaklanmaya çalışan Gina yeni kurduğu arkadaşlıklardan ve ağır ağır büyüsüne kapıldığı gizemli taş ustası Cédric’ten destek görebilecek midir?
  
“Fiona Valpy klişelere kaçmadan Fransa’nın müthiş atmosferini, kalpleri ısıtan bir aşk hikâyesiyle bütünleştirmiş.
İçinizde kelebekler uçuşacak!”
Shaz’s Book Boudoir
 
“İnce ruhlu bir kadının sevgi adına neler yapabildiğini görmek isteğe göre bu romanı okuyun. Hoş detaylarla ve iniş çıkışlarla birleştiğinde Aşkın Fransızcası, herkesi büyüleyecek
bir peri masalına dönüşüyor.”
Spoonful of Happy Endings  

Aşkın Fransızcası kitap özeti

Aşkın Fransızcası pdf oku

Aşkın Fransızcası Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button