Edebiyat Kitapları

Aşk Hep mi Başkalarına Güzel – Fiona Gibson PDF indir

Aşk Hep mi Başkalarına Güzel – Fiona Gibson, pdf kitap bölümümüzde 2017 senesinde kaleme alınan Aşk Hep mi Başkalarına Güzel – Fiona Gibson kitabını sizlerle paylaştık. Aşk Hep mi Başkalarına Güzel – Fiona Gibson kitabının detayları..

Aşk Hep mi Başkalarına Güzel – Fiona Gibson – Özeti

Aşk Hep mi Başkalarına Güzel – Fiona Gibson

Aşk Hep mi Başkalarına Güzel – Fiona Gibson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2017
Eklenme: Nisan 17th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 231
Yazar: Fiona Gibson
468

Charlotte Bristow bir süredir işsiz olan ve bundan dolayı de git gide asabileşen kocası Will için endişe duymaktadır.

On beş senedir mutlu bir evlilikleri olsa da son haftalarda araları pek iyi değildir. İkisi birlikte mahallelerine yeni taşınan eğlence düşkünü aileyle takılmaya başladıktan sonra yaşamları boyuncaki heyecan eksikliği Charlotte’ın daha da gözüne batar.

On altı yaşındaki kızlarının modellik teklifi almasıyla ailedeki dinamikler iyice değişir ve gülünç, sıradışı olaylar birbirini takip eder. Bu da yetmezmiş gibi Charlotte’ın eski sevgilisi ve kızının gerçek babası Fraser aniden görülmektedir.

Kocasının gitgide ondan uzaklaştığını hisseden Charlotte, birbirlerini hâlâ seviyorlar mı yoksa yalnızca çocuklar için mi birlikteler sorusuna yanıt bulmak zorundadır.

1 iş + 1 eş + 2 çocuk Mutluluğun formülü bu mu?

Bir karar verdim. Bir noktada gelip bana destek çıkacağın umudundan vazgeçtim. Senin atacağın ekmek kırıntılarını bekleyerek yaşayan şişko bir güvercin olmayacağım. Haklısın, bebeğimiz ve benim için her şey çok güzel olacak. Sana ihtiyacımız yok. Elveda Fraser, Charlotte

Not: Aslını söylemek gerekirse sırf senin o güzel kafana pisleyebilmek için minimumından bir süreliğine güvercin olmak isterdim.

Umarım mektubum yerine ulaşır. Benim adım Arlene Johnson, Fraser’ın annesiyim. iyi dileklerle dolu mektubunu aldıktan sonra oğlum seninle herhangi bir biçimde iletişim kurmak istemedi.

Ekteki çek ve ufak armağannin işine yarayacağını umar, gelecekte bir daha oğlumla yazışmamanı dilerim. Hatırlamanı isterim ki oğlum halen yalnızca 19 yaşında ve önünde göz alıcı bir gelecek uzanıyor. Sevgiler, Arlene Sevgili Arlene,

Beni satın almaya çalışmanız ne hoş. Fraser’ın yaşını hatırlattığınız için de bunun bunun yanında teşekkür ederim. Ben de yalnızca 21 yaşındayım ve benim önümde uzanan geleceğin de bi hayli göz alıcı olduğu söylenebilir.

Fraser la en son görüştüğümüzde gecenin bir yarısı arabayla Brighton a gitmiş, deniz kenarında oturup güneşin doğuşunu izlemiştik.

Bir bebeğimiz bulunacağı için bi hayli fazla mutluydu. Mutluyduk. Planlanmış bir şey değildi ama başaracağımıza inanıyorduk ve birlikte olmak istiyorduk.

Anlaşılan, oğlunuz düşüncesini değiştirdi. Kendisinden benimle iletişime geçmesini rica ederseniz sevinirim. Çok becerikli biri olduğunu biliyorum,eminim anneciğine yazdırmak yerine kendisi de mektup yazmayı başarabilir. Charlotte

Ek: Yırtılmış bir adet çek. Belki Fraser daha uygun (ve tercihen hamile olmayan) bir kızla evlendiğinde düğününde konfeti olarak kullanırsınız.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button