Bilgisayar Kitapları

Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap Pdf indir

Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abaküs Kitap aracılığıyla çıkarılan Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap Kitabı 200 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap kitabı 22.00×21.50 cm‘dir. Eylül 2018 nolu ISBN numarasına sahip Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap kitabının yazarı Buğra AyanAppinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap Kitabı Pdf indir

Android cihazlar birçoğumuz için ilk duyduğumuz andan bu yana ilgi çeken bir konu.

İçerisindeki uygulamalara merakla bakarken, Ben de bir uygulama, bir oyun yapsam! hayali içimizden geçiyor. Peki nasıl olacak?

Bu sorunun cevabını ararken karşımıza Eclipse, Android Studio gibi seçenekler geliyor. Lakin bu arayüzler gerek Java programlama bilgisi gerektirdiğinden gerekse sürekli olarak alınan hatalardan dolayı hayalimizin hüsrana uğramasına neden olabiliyor.

Applnventor bu noktada bir Superman gibi yardımımıza yetişen bir Android uygulama geliştirme arayüzü. Sürükle-bırak yöntemiyle hayallerinizin kısa zaman zarfında cep telefonunuzda bir uygulamaya dönüşmesini sağlıyor.

Uygulamalarınızda internete bağlanabiliyor, veritabanı kullanabiliyor, Android sensörlerinden yararlanabiliyorsunuz. Bu kitap Applnventorın kolaylığına yakışır bir biçimde hazırlandı. Genel özelliklerden bahsedilmesinin ardından sıkıcı teorik anlatımların yerine bir çok örnek proje sıfırdan ele alındı. Ayrıca uygulamaları Google Playe yükleme ve Google Playden gelir elde etmenin nasıl olduğu anlatıldı.

Eminim şu anda ufak projeler kafanızda canlanmaya başladı bile…

İlk Android uygulamanızı yapmanız yalnızca birkaç dakika uzağınızda!

Durmayın, başlayın!

AppInventor Nedir?
APPInventor Ortamı ile Tanışma&Kurulum
APPInventor İşimi Nasıl Kolaylaştırır?
AppInventor Menüleri
APPInventor Elemanları
Kodlama Bilgisi
Örnek Projeler
Uygulamayı Yayınlama
Uygulamadan Gelir Elde Etme

Etiketler: Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap Pdf oku , Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap Pdf kitap indir, Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap pdf oku ücretsiz, Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap kitap indir ücretsiz, Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap pdf indir yandex, Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap pdf oku özet, Appinventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (DVDli) Buğra Ayan Abaküs Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button