Çocuk Kitapları

Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Pdf indir

Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Çatı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları Kitabı 78 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9786052946558 nolu ISBN numarasına sahip Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları kitabının yazarı Hans Christian AndersenAndersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları Kitabı Pdf indir

Vitrindeki kurşun askerler, tüfekleri omuzlarında; ‘hazır ol’ da duruyorlarmış. Yalnız içlerinden birisinin tek ayağı yokmuş. Oğlunun doğum günü için armağan almaya çarşıya çıkan bir baba, askerleri görünce çok beğenmiş, hemen dükkâna girip onları satın almış. Satıcı, askerleri kutuya yerleştirirken; birinin tek bacaklı oluşunun nedenini açıklamış babaya. Bunları yapan ustanın kurşunu, son askere yetmeyince onun da topal kaldığını anlatmış. Baba, bu duruma şaşırmış ama bir şey dememiş, kurşun askerleri alıp çocuğuna götürmüş. Doğum gününde eğlenen çocuklar, askerlerle güzel güzel oynayıp eğlenmişler.

Etiketler: Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları Pdf oku , Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları Pdf kitap indir, Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları pdf oku ücretsiz, Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları kitap indir ücretsiz, Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları pdf indir yandex, Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları pdf oku özet, Andersen’den Masallar Hans Christian Andersen Maviçatı Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button