Akademik Kitaplar

Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 1048 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 22.50×27.50 cm‘dir. Ocak 2018 nolu ISBN numarasına sahip Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Elaine N. MariebAnatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Her basım ile hedefimiz kuvvetli ama basit: Anatomi ve Fizyolojiyi hem eğitimciler hem de öğrenciler için bütünleşik, doğru ve birbiriyle ilişkili hale getirmek

Beşinci basım, öncedenki dört basımın niteliklerinin kuvvetli yönleri üzerine temellendirilen, metin ve görsellerde yapılan değişiklikler ile muazzam bir revizyon sunuyor.

Beşinci basımda yapılan değişikliklerin hepsi, bugünün öğrencilerinin gereksinimlerine göre ayarlanmıştır, kitaptaki anahtar kavramları öğrenmeyi onlar için olabilecek olduğunca kolay hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Anahtar kavramlar, bu derslerin materyal miktarının çok fazla olmasından dolayı mühimdir.

Genişletilmiş görsel program. Tekrarlayan isteklere yanıt olarak dokuz yeni odak şekli paylaşmak istedik.

Öğrenmeyi arttırmak maksadıyla bir çok yeni fotoğraf – histoloji, kadavra ve diğerleri – bu basım için titizlikle seçildi.

Beşinci basıma genelde baktığınızda, dinamik, üç boyutlu ve gerçeğe uygun görseller, kullanışlı dramatik görüntüler ve perspektifler ile canlı, doygun renkler üzerine kurulduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş metin sunumu. Dördüncü basımda başlatılan ve öğrencilerin anahtar kavramlar üzerine odaklanmasını sağlayan yeni metin özellikleri beşinci basımda korunmuş ve genişletilmiştir. Bu basımda, öğrencilerin öğrenmesi hedeflenenler, bölüm boyunca başlıklarda görülebilirken bölümlerin sonuna bazı yeni Kendinizi Değerlendirin soruları eklenmiştir.

Etiketler: Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Anatomi ve Fizyoloji Elaine N. Marieb Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button