Akademik Kitaplar

Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi Pdf indir

Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gece Akademi aracılığıyla çıkarılan Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi Kitabı 172 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Aralık 2018 nolu ISBN numarasına sahip Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi kitabının yazarı Semih ÖzAnatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi PDF indirebilirsiniz. 

Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi Kitabı Pdf indir

Sağlık hizmetleri Meslek Yüksekokullarından mezun olan teknikerler mezuniyetlerini takiben multi- disipliner bir çalışma alanı ile yüz yüze kalmaktadırlar. Bu nedenle aldıkları eğitim ve müfredat bi hayli kapsamlı kanısına varılmaktadır. Bunun yanında tüm bu bilgi ve beceri birikimi iki akademik yıla toplanmış durumdadır. Durum böyle olunca kısıtlı bir zaman zarfında alanlarına özgü; temel tıbbi bilimler ve mesleki becerilerin verilmesi gerekmektedir. Bu ise destekleyici kitaplarla olacaktır. Bu düşünceden yola çıkılarak ilk etapta Sağlık hizmetleri meslek yüksekokullarına uygun “Anatomi Terimler Sözlüğü” kitabının bulunacağı planlanmıştır.  İnsan sağlığı ile ilgilenen herkese yararlı olması temennisiyle…

Etiketler: Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi Pdf oku , Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi Pdf kitap indir, Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi pdf oku ücretsiz, Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi kitap indir ücretsiz, Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi pdf indir yandex, Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi pdf oku özet, Anatomi Terimler Sözlüğü Semih Öz Gece Akademi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button