Pdf Kitap

Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward PDF indir

Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward, pdf kitap bölümümüzde Aralık 2010 senesinde kaleme alınan Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward kitabını sizlerle paylaştık. Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward kitabının detayları..

Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward – Özeti

Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward

Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Aralık 2010
Eklenme: Mayıs 25th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 94
Yazar: Brian Ward
2.086

Kimi zaman yaşantımız içinde öylesine garip olaylarla karşılaşırız ki bu olaylara herhangi bir çözüm bulmak bizim için aşağı yukarı olanaksızdır.

Misal verilecek olursa, Bermuda Üçgeni, Hint yoksullerinin halata tırmanması ve Filipinler’de elle yapılan ameliyatlar bizim için yanıtlaması bi hayli güç olaylardır.

Ruh çağırma seansları hepimiz için bi hayli enteresantir. Bazı ruhsal olaylara bilim adamları dahi bir çözüm bulamamıştır. Bu kitap, siz okurlarımızı bu konularda aydınlatmak maksadıyla hazırlanmıştır.

Kendinizi müthiş şanslımı görüyorsunuz? yaşamınızda sizi şaşırtan orastlantılar çokmu sık görülüyor?yoksa bir takım önsezilerinizmi var? yada evdekilerin bulmak için evin altnı üstüne getirdikleri bir şeyi hep sizmi buluyorsunuz?

Bunların tümü ruhsal yetenek yada genel terminolojide kısaltılmış olarak ESP diye bilinen Duyu ötesi algı olayının bi hayli sık rastlanan şekillerinden yalnızca bir kaçıdır.

Duyu ötesi sözcüğüyle normal duyularımızı kullanmaksızın hadiseleri algılamamızı sağlayan bir tür yetenek veya yetemekler dizisi kastedilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin başlıklı kitabımızda Enki’ nin Kayıp Kitabı epub indir, Enki’ nin Kayıp Kitabı epub oku ve Enki’ nin Kayıp Kitabı pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button