Ders Kitapları

Almanca Sınavlara Hazırlık A2 Pdf indir

Almanca Sınavlara Hazırlık A2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 218 sayfadan oluşan Almanca Sınavlara Hazırlık A2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tahir Deveci tarafından kaleme alınan Almanca Sınavlara Hazırlık A2 isimli kitap ALMANCA dilinde ve 16 x 24 cm ebatındadır. Almanca Sınavlara Hazırlık A2 kitabını 9786052268353 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Almanca Sınavlara Hazırlık A2 pdf oku indir.

Almanca Sınavlara Hazırlık A2 pdf indir

Sevgili Almanca Öğrenenler,
 
Esenlikler, Başarılar, bu kitapta A2 düzeyinde özet bilgiler bulucaksınız.
 
Soru başlıkları ve emsallari size bu düzey Almanca bilgi edinmede, diğer kaynaklardan yararlanmada temel oluşturacaktır.
 
Almanca öğrenen Türkler için Almancanın yapısı, Almaca dil bilgisi sorun olmaktadır. Bu kitapta farklı zamanlarda gerektikçe yararlanabileceğiniz Almanca Dil Bilgisi özeti bulacaksınınız.
 
Bunun yanı sıra bu düzeyde bilmeniz gereken ifadeler, Türkçe karşılıklararı size kolayliklar sağlayacaktir. Sınavda karşılasabileceğiniz soru emsallari, değerlendirme bilgileri çalismalarinizda yönlenme hususunda size ışık tutacaktır.
 
Kitap sonunda A2 Temel Sözlükte, A2 düzeyinde bilinmesi gereken sözcüklerin Türkçe anlamı ve o sözcüğü içeren en sık kullanılan ifade emsallari mevcuttur.,
 
Bunları bellemek Almanca okuduğunu anlama, dinlediğini anlama, sözlü ifade yazılı ifade becerileri için iyi bir temel oluşturacaktır.
 
Önerilerimiz;
 
Öğrenmemiz gereken ifadeyi bakarak yazınız. Sesli okuyunuz ve yineleyiniz. İfadeleri temel alarak, benzer ifadeler türetmeye çalışınız.
 
Goethe Institut araştırmasına dayanan Wortschatzliste A1 de Almanca‘ da en sık kullanılan sözcükler ve bunların içinde geçtiği en sık kullanılan ifadeleri belllemeye çalışınız.
 
Aynısı A2 için de var. Bellerseniz iyi olur. B1 e geçişte artık Almancadan Almancaya sözlük kullanmaya başlayınız.
 
Dilerseniz önce Start Deutsch 1 düzeyinde detaylarınızi anımsamak tazelemek, iyi bir temel olusturmak icin özenle Deveci, T. (2019) : Almancaya Başlayalım mı?, 4. Baskı Ankara. Pelikan Yayınevi.kitabında başlarda önerilen sayfalardaki bilgileri yineleyiniz.
 
Deveci, T (.2017 ) Temel Almanca Dilbilgisi.5. Baskı Ankara Pelikan Yayınevi kitabında ilk sayfalarda önerildiği gibi 15 Konu, 15 Lernkontrolle, 15. Konu sonunda Aı1 sınavı ile alakalı açıklamaları, emsallari inceleyiniz.
 
Aynı kitaptan 21 Konu, 21 Lernkontrolle, 21.Konu bitimindeki A2 sınavı ile alakalı bilgi, açıklama ve bu düzeyde bilmeniz gereken ifadeleri belleyiniz.
 
Bunun yanı sıra Almanyada yayımlanan A1, A2 (Testbuch)larda.sınav emsallarini inceleyiniz, çözünüz, yineleyiniz.Not alarak tekrar tekrar dinleyiniz,
 
Almanca gazete, kitap dergiler okuyunuz. Özellikle haber, yorum, tartışma programlarını Almanca olarak dinleyip anlamaya çalışınız, notlar alınız, o konularda yazma, konuşma çalışmaları yapınız.
 
                İşaretli konu sonuna serpiştirimiş ifadeler ve bu kitaptaki okuduğunu anlama, yazma, konuşma metin ve konuarına dayalı metinler yazınız ve bu konularda topluluk önündeymiş gibi konuşmalar yapınız.
 
                Bu size B1 sınavı için de temel oluşturacaktır.
 
Yazar en iyisini yapmak savında değildir.
 
Eğitsel açıdan çalışmalarınıza katkıda buluma amacındadır.
 
Bu kitap için eleştiri, öneri ve düşünceleriz yazarı sevinderecek, gelecek baskılara katkılarınız olacaktır..
 
Esenlikler, çalışmalarınızda basarilar.
Ocak 2020 Ankara.

Almanca Sınavlara Hazırlık A2 kitap özeti

Almanca Sınavlara Hazırlık A2 pdf oku

Almanca Sınavlara Hazırlık A2 Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button