Pdf Kitap

Allah Taraf Tutmaz – Saim Turan PDF indir

Allah Taraf Tutmaz – Saim Turan, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Allah Taraf Tutmaz – Saim Turan kitabını sizlerle paylaştık. Allah Taraf Tutmaz – Saim Turan kitabının detayları..

Allah Taraf Tutmaz – Saim Turan – Özeti

Allah Taraf Tutmaz – Saim Turan

Allah Taraf Tutmaz – Saim Turan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Ekim 27th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 336
Yazar: Saim Turan
2.062

Allah Taraf Tutmaz; “Bir kitaptan çok daha ötesi…”

“Aylarca yoldaşlık ettiği atı yanı başında yatıyordu. Burnuna gelen dehşet verici kokuyu sıradan bir koku gibi hissediyordu. Yukarıda süzülen akbabalar ise onun da öleceği anı kolluyordu.

Birkaç gündür mücadele etmeyi başardığı fikriyle atına ilk kez yüzünü dönmüştü. Kapalı gözlerinden göğüs kısmına kadar kurtçuklar yayılmıştı ama hâlâ bacakları sağlam gibiy­di.

Saatlerce düşündü, yaşamak için yemek zorundaydı. Can çekişen beyninde defalarca başka şansının olmadığını haykır­dı. O an tutunabildiği bir tek pır pır açılıp kapanan gözleri ve dudaklarındaki çatlaklardan sızan ekşimsi kanın tadıydı.

Son hamleyle tahta bavulun içindeki bıçağı buldu. Ne yapacağını biliyordu. Bıçağı defalarca atın bacağına sapladı.

Ağzını açtığı yarıklara dayadı. Kalan gücüyle su niyetine atın kanını arıyor­du. Bunu dakikalarca denedi. Sonra atın ölü gözleri etrafın­daki yeni yaşama baktı.”

Saim Turan’ın kaleminden ustaca kurgulanmış muhteşem bir kitap Allah Taraf Tutmaz. Sizi kadim uygarlıklara doğru müthiş bir yolculuğa çıkarıyor…

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 336

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button