Bilgisayar Kitapları

Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri Pdf indir

Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Maarif Mektepleri aracılığıyla çıkarılan Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Mart 2021 nolu ISBN numarasına sahip Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri kitabının yazarı Buğra AyanAlgorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri PDF indirebilirsiniz. 

Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri Kitabı Pdf indir

İnternet kullanıcıları 1990larda Web 1.0 ile birbirini farketmeye başladı. Web 2.0da sosyal olarak birbirine bağlandı. Sosyal ağların öncülük ettiği bu bağlanma ekonomik, sosyolojik, kültürel sayısız sonuç doğurdu. Bu arada internet ekonomisi de 5-6 trilyon dolar düzeylerine ulaştı. Lakin oyun yeni başlıyor. Web 3.0 ile dünya finansal olarak birbirine bağlanacak. İkinci aşamanın aktörü sosyal ağların yerini blokzincir projeleri alıyor. Bu yeni zamanda internet ekonomisinin de 100 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Ve tabi ki bunun yanında üreteceği çok yönlü dönüşümler bizi bekliyor.

İşte bu serüvende Türkiye olarak en önde olmak için başlattığımız çalışmalardan birisi olan Algorand İle Blokzincir Geliştirme kitabı sizlerle. Algorand teknolojisinin merkezi ABDde dahi halen bir kitap yayına alınmadan, konuyu Türk okurlarla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor ve sizi keyif verici bu serüvene davet ediyoruz.

Etiketler: Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri Pdf oku , Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri Pdf kitap indir, Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri pdf oku ücretsiz, Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri kitap indir ücretsiz, Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri pdf indir yandex, Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri pdf oku özet, Algorand İle Blokzincir Geliştirme Buğra Ayan Maarif Mektepleri kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button