Çocuk Kitapları

Albert Einstein’ın Işığı Pdf indir

Albert Einstein’ın Işığı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Albert Einstein’ın Işığı kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Anne-Margot Ramstein tarafından kaleme alınan Albert Einstein’ın Işığı isimli kitap 9789753428422 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Albert Einstein’ın Işığı kitabını 30.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Albert Einstein’ın Işığı pdf oku indir.

Albert Einstein’ın Işığı pdf indir

1896’da genç Einstein Münih panayırında büyük bir barakayı elektrikle aydınlatma işine soyunur. Kız kardeşi Maya ve panayırın en kuvvetli adamı Niels Bohr’dan başka yardımcısı yoktur. Lakin işler beklediği gibi gitmez. Einstein ve yardımcıları evrenin yasalarını keşfe çıkarlar: Zamanda yolculuk olabilecek mü? Rastlantı nedir?

Küçük Filozoflar Dizisi, 8-12 yaş çocukları için filozofların hikâyelerini anlatan çok güzel resimlenmiş kitaplardan oluşuyor. Diziyle çocukların felsefeye zevkli bir giriş yapmalarını, kendi sorularının peşinden gitme alışkanlığı kazanmalarını amaçlıyoruz. Albert Einstein’ın Işığı, Küçük Filozoflar dizisinin dokuzuncu kitabı.

Albert Einstein’ın Işığı kitap özeti

Albert Einstein’ın Işığı pdf oku

Albert Einstein’ın Işığı Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button