Edebiyat Kitapları

After 3 Ayrılık – Anna Todd PDF indir

After 3 Ayrılık – Anna Todd, pdf kitap bölümümüzde 2017 senesinde kaleme alınan After 3 Ayrılık – Anna Todd kitabını sizlerle paylaştık. After 3 Ayrılık – Anna Todd kitabının detayları..

After 3 Ayrılık – Anna Todd – Özeti

After 3 Ayrılık  –  Anna Todd

After 3 Ayrılık – Anna Todd

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2017
Eklenme: Mayıs 8th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 402
Yazar: Anna Todd
956

Tessa İle Hardın İçin Aşk Hiçbir Zaman Kolay Olmadı. Şimdiyse Her Zamankinden Daha Da Zor. Tessa yaşamının en büyük kararını verirken her şey bir anda değişir. Önce kendi ailesiyle, sonra da Hardin’inkiyle alakalı öğrendikleri, her şeyden şüphe etmesine neden olmaktadır ve birlikte sürdürmeyi planladıkları geleceği tehlikeye atar. Hayatı bir anda dağılmaya başlamıştır.

Hiçbir şey sandığı gibi değildir. Dostları. Ailesi. Hardin… Yaşamı boyunca güvendiği tek kişi olan Hardin de Tessa’nın sakladığı büyük sırrı öğrenince küplere biner. Genç adam onu anlamak yerine planlarını sabote etmeye çalışır.

Tessa, Hardin’in kendisini sevdiğine ve onu korumak için her şeyi yapacağına inansa da birini sevmek ile o kişiyi yaşamına dahil etmek içinde fark mevcuttur. Tüm bu kıskançlık, kontrol edilemeyen öfke ve arkasından gelen bağışlamalar artık yıpratıcı bir hal almıştır.

Tessa bugüne dek kimseye böylesine derin duygular beslememiş, kimsenin öpücüğüyle böylesine nefesi kesilmemiştir. Hardin’le aralarındaki sönmeyen ateş, bütün bu çabalara ve acıya değecek mi?

Aşkları onları bugüne dek bir arada tutmaya yetse de Tessa kalbinin sesini dinlerken de birlikte olmayı başarabilecekler mi? Aşk Sadece Birlikteyken Mi Yaşanır?

Özet

Tessa yaşamının en büyük kararını verirken her şey bir anda değişir. Önce kendi ailesiyle, sonrada Hardininkiyle alakalı öğrendikleri, her şeyden şüphe etmesine neden olmaktadır ve birlikte sürdürmeyi planladıkları geleceği tehlikeye atar.

Hayatı bir anda dağılmaya başlamıştır. Hiçbir şey sandığı gibi değildir. Dostları. Ailesi. Hardin… Yaşamı boyunca güvendiği tek kişi olan Hardin de Tessa’nın sakladığı büyük sırrı öğrenince küplere biner.

Genç adam onu anlamak yerine planlarını sabote etmeye çalışır. Tessa, nardinin kendisini sevdiğine ve onu korumak için her şeyi yapacağına inansa da birini sevmek ile o kişiyi yaşamına dahil etmek içinde fark mevcuttur.

Tüm bu kıskançlık, kontrol edilemeyen öfke ve arkasından gelen bağışlamalar artık yıpratıcı bir hal almıştır.Tessa bu güne dek kimseye böylesine derin duygular beslememiş, kimsenin öpücüğüyle böylesine nefesi kesilmemiştir Hardinle aralarındaki sönmeyen ateş, bütün bu çabalara ve acıya değecek mi?

Aşkları onları bugüne dek bir arada tutmaya yetse de Tessa kalbinin sesini dinlerken de birlikte olmayı başarabilecekler mı?

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button