Çocuk Kitapları

Adil’in Renkli Kuşları Pdf indir

Adil’in Renkli Kuşları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Adil’in Renkli Kuşları kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Fatıma Şerafeddin tarafından kaleme alınan Adil’in Renkli Kuşları isimli kitap 9786057493149 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Adil’in Renkli Kuşları kitabını 24.11.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Adil’in Renkli Kuşları pdf oku indir.

Adil’in Renkli Kuşları pdf indir

Adil, renkli kâğıtlardan origami ile kuşlar yapmayı çok sever. Onları yapmaya başladığında hiçbir ses onun dikkatini dağıtamaz. Oda kapısının yanındaki kırmızı ışığı görüp yemek zamanının geldiğini anlayana kadar origami yapmayı sürdürür. Adil’in işitme problemi olduğu yemek odasına girer girmez anlaşılır, çünkü o ailesiyle işaret diliyle ve dudak okuma yöntemiyle iletişim kurmaya başlamıştır.
 
Bu hikâye çocuklara işitme kaybının iletişimi engellemediğini anlatıyor. Bunun yanı sıra işitme engelli bireylerin normal yaşamlar sürdürebileceklerini ve çok değişik hobiler edinebileceklerini gösteriyor.

Adil’in Renkli Kuşları kitap özeti

Adil’in Renkli Kuşları pdf oku

Adil’in Renkli Kuşları Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button