Çocuk Kitapları

Ada Theodore Taylor Pdf indir

Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyaz Balina Yayınları aracılığıyla çıkarılan Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları Kitabı 136 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Kasım 2015 nolu ISBN numarasına sahip Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları kitabının yazarı Theodore TaylorAda Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları Kitabı Pdf indir

Phillip ile annesini taşıyan gemi battığı zaman, Phillip kör olur ve kendini siyah derili yaşlı bir denizciyle birlikte denizde sürüklenen bir salda bulur. Phillip’in yaşlı bilge Timothy’e bağımlılığı ve onların ıssız bir adada, yiyeceksiz ve susuz hayatta kalma mücadelesi, bunu tamamen bir yaşam savaşı öyküsü yapıyor.

Etiketler: Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları Pdf oku , Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları Pdf kitap indir, Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları pdf oku ücretsiz, Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları kitap indir ücretsiz, Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları pdf indir yandex, Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları pdf oku özet, Ada Theodore Taylor Beyaz Balina Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button