Bilgisayar Kitapları

Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir

Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı 330 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Şubat 2020 nolu ISBN numarasına sahip Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabının yazarı Erkan TekinarslanAçık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı Pdf indir

Uzaktan eğitim uygulamaları değişen ve gelişen dünya şartlarına uyum sağlamak ve kendilerini geliştirmek isteyen bireyler için şimdilerde mühim bir alternatif olmuştur. Günümüz koşullarının gerektirdiği yeni bilgi ve becerileri kazanmak isteyen bireylere yaşam boyu eğitim amaçlı uzaktan eğitim uygulamaları mühim bir fırsat olmuştur. Ayrıca, uzaktan eğitim uygulamaları gelişen teknolojik altyapı ve olanaklar aracılığıyla hem örgün eğitim kurumları hem de buralarda öğrenim gören öğrenciler için zaman ve mekan sınırlılıklarından dolayı yürütülemeyen öğrenme-öğretme etkinliklerinin gerçekleşmesi için mühim bir alternatif olmuştur. Özellikle İnternet ve mobil öğrenme teknolojilerinin sunduğu fırsatlar ve rahatlıklar sebebiyle kendini geliştirmek yahut yeni bilgi ve beceriler kazanmak isteyen bireyler için artık “her zaman her yerde öğrenme” etkinlikleri basit bir şekilde gerçekleşebilir bir hale gelmiştir ve uzaktan eğitim bir çok toplumda hem eğitim kurumlarının hem de yaşamın bir parçası olmuştur.

Bu kitapta bölüm yazarı dostlarımızla birlikte Uzaktan Eğitim yahut Açık ve Uzaktan Öğrenme derslerinde kullanmak üzere uzaktan eğitim uygulamalarının temellerinden başlayarak, sırasıyla geçmişten günümüze uzaktan eğitimde kullanılan modeller, uzaktan eğitimde internet tabanlı uygulamalar, öğrenme yönetim sistemleri yazılımları, harmanlanmış öğrenme ortamları, uzaktan eğitim ve öğretim tasarımı, uzaktan eğitimde öğreten ve öğrenen rolleri ve uzaktan eğitim yönetimi konularında alandaki çalışmaları ve alakalı literatürü dikkate alarak bilgiler ve tecrübeler paylaşımı yaptık.

Etiketler: Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf oku , Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf kitap indir, Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku ücretsiz, Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap indir ücretsiz, Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf indir yandex, Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku özet, Açık ve Uzaktan Öğrenme Erkan Tekinarslan Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button