Tarih Kitapları

Abdülhamid’in Hatıra Defteri Pdf indir

Abdülhamid’in Hatıra Defteri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Abdülhamid’in Hatıra Defteri kitabı 192 olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Abdülhamid’in Hatıra Defteri isimli kitap 9786054523924 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Abdülhamid’in Hatıra Defteri kitabını 01.04.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Abdülhamid’in Hatıra Defteri pdf oku indir.

Abdülhamid’in Hatıra Defteri pdf indir

Sultan Abdülhamid Osmanlı Devletinin iç karışıklıklar, savaşlar ve dış kışkırtmalarla geçen çalkantılı senelerının son otuzbeş yılına damgasını vurmuş bir büyük isim. Kimilerine göre bir Ulu Hakan kimilerine göre bir Kızıl Sultan.

Biz yargılama yapmıyoruz, bu kitapta Sultan Abdülhamid tarafından kaleme alınmış anılarını okuyacaksınız. Kitabın ikinci bölümüne bu anıların daha iyi anlaşılabilmesi için Sultan Abdülhamid döneminin hadiselerinı ve onun yaşamının bir kesitini yerleştirdik.

Bu kitabın Osmanlı Devletinin son 35-40 senesinin daha iyi anlayabilmek yönünden bir kaynak bulunacağı kanısındayız.

Sultan Abdülhamid Türkiye`de yaşayan insanlarımızın mutlaka tanıması gereken bir Osmanlı Padişagıdır. Kitabın bu anlamıyla okunması ve kavranması gerektiği inancında bulunduğumuzu belirtir, Abdülhamid`in anılarını okurların beğenisine sunarız.

Abdülhamid’in Hatıra Defteri kitap özeti

Abdülhamid’in Hatıra Defteri pdf oku

Abdülhamid’in Hatıra Defteri Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button