Çocuk Kitapları

Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap Pdf indir

Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Taze Kitap aracılığıyla çıkarılan Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap Kitabı 160 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Haziran 2019 nolu ISBN numarasına sahip Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap kitabının yazarı Şermin YaşarAbartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap Kitabı Pdf indir

Bir sabah uyandık ve bizim kasaba toptan delirdi.

Annem sağlıklı yaşam uğruna evi dev bir organik tarım alanına dönüştürdü.

Babaannem tatlı, minnoş pansiyonunu oteller zinciri yaptı.

Babam daha çok para kazanmak için eve uğramaz oldu.

Kuzenim ata binerken resim yapmaya, flüt üflerken piyano çalmaya başladı.

Yengem temizlikle kafayı bozdu. Kocasını pis diye evden kovdu ve çocuklarını her gün suya yatırdıktan sonra mandalla çamaşır ipine astı.

Sevgi Teyze, daha çok sevebilmek için çocuklarını koltuğa bağladı, hepsine aynı kombin kıyafetler giydirdi ve onları sevgi komasına soktu.

Fehmi Abi, bilgisayarın başından tuvalete gitmek için bile kalkmadığından hastanelik oldu.

Okulda daha başarılı olmak için teneffüs yapmamaya, hafta sonları da okula gitmeye başladık.

Etrafımda bir tane normal insan kalmadı.

Ha şimdi diyeceksin ki bir tek sen mi normalsin?

Evet, bir tek ben normalim. Neyse ki mücadeleci bir ruhum var. Bu kasabadaki insanlara bir süper kahraman lazımsa o kesinlikle benim. Koca kasabada yanımda olan tek kişi, Tevfik Kılıkırkyarar. Gerçi o da çok normal değil ama olsun, o da insan.

Etiketler: Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap Pdf oku , Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap Pdf kitap indir, Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap pdf oku ücretsiz, Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap kitap indir ücretsiz, Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap pdf indir yandex, Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap pdf oku özet, Abartma Tozu Şermin Yaşar Taze Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button