Çocuk Kitapları

80 Günde Devrialem Jules Verne Yakamoz Yayınevi Pdf indir

80 Günde Devrialem Jules Verne Yakamoz Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  80 Günde Devrialem Jules Verne Yakamoz Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yakamoz Yayınları aracılığıyla çıkarılan 80 Günde Devrialem Jules Verne Yakamoz Yayınevi Kitabı 128 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan 80 Günde Devrialem Jules Verne Yakamoz Yayınevi kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ekim 2019 nolu ISBN numarasına sahip 80 Günde Devrialem Jules Verne Yakamoz Yayınevi kitabının yazarı Jules Verne80 Günde Devrialem Jules Verne Yakamoz Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

80 Günde Devrialem Jules Verne Yakamoz Yayınevi Kitabı Pdf indir

1828 senesinde Fransa’da doğan Jules Verne, tiyatro oyunlarıyla ün kazanmış dünyaca tanınan bir yazardır. Eşsiz bir hayal gücüne sahip olan Verne, yazdığı bilimkurgu ve macera temalı romanlarda da bu kabiliyetini ustalıkla sergiledi. Eserleri bir çok yazara ilham kaynağı oldu ve 100’ün üzerinde dile çevrildi. Şeker hastalığına karşı savaş veren Jules Verne, 1905 senesinde hayata gözlerini yumdu.

Phileas Fogg, tüm yaşamını planlı bir biçimde geçiren tanınmış bir beyefendidir. Bir gün dostlarıyla girdiği bir bahis üzerine yaşamı değişik bir yöne doğru akmaya başlar! Dünyayı 80 günde dolaşabileceğine dair bir iddiadır bu. Uşağı Passepartout ile birlikte çıkacakları bu yolculuğun bitiş günü, hatta bitiş saati bile bellidir. Phileas Fogg’un aranılan bir hırsız olduğunu sanıp onun peşine takılan Dedektif Fix, yakalama emri bir türlü eline geçmediği için onları tüm dünya turu boyunca takip edecektir. Bu enteresan ekibin yaşadığı maceralar, karşılarına çıkan önüne geçeri atlatabilmek adına yaptıkları ve Phileas Fogg’un sakin ve asil ruh hali, 80 Günde Devrialem kitabını eşsiz bir okumaya dönüştürüyor.

 

Related Articles

Back to top button