Çocuk Kitapları

7×9 = Eyvah! Claudia Mills Pdf indir

7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyaz Balina Yayınları aracılığıyla çıkarılan 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları kitabı 13.00×19.00 cm‘dir. Aralık 2017 nolu ISBN numarasına sahip 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları kitabının yazarı Claudia Mills7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları Kitabı Pdf indir

Amerikan Kütüphaneler Birliği Dikkate Değer Çocuk Kitabı

Ah şu çarpım tablosu! O olmasa Çakıl, üçüncü sınıfta çok iyi vakit geçirecek. Ama sayıları çarparken sürekli olarak zorluk yaşıyor ve çarpım tablosunu bir türlü ezberleyemiyor. Arkadaşlarının ve kardeşinin çarpma işleminde ondan daha başarılı olması ise Çakıl’ı daha da üzüyor. Ailesi, dostları ve sınıfın hamsterı Pamuk, Çakıl’ın çarpım tablosunu ezberlemesini sağlayabilecek mi?

Matematikte zorlanan veya geçmişte zorlanmış çocuklar, Çakıl’ın öyküsünü çok sevecekler.

-Booklist

Etiketler: 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları Pdf oku , 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları Pdf kitap indir, 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları pdf oku ücretsiz, 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları kitap indir ücretsiz, 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları pdf indir yandex, 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları pdf oku özet, 7×9 = Eyvah! Claudia Mills Beyaz Balina Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button