Pdf Kitap

7 Zeytin 1 İncir Mucizesi Pdf indir

7 Zeytin 1 İncir Mucizesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan 7 Zeytin 1 İncir Mucizesi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Esat Başaran tarafından kaleme alınan 7 Zeytin 1 İncir Mucizesi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. 7 Zeytin 1 İncir Mucizesi kitabını 9786258099003 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 7 Zeytin 1 İncir Mucizesi pdf oku indir.

7 Zeytin 1 İncir Mucizesi pdf indir

“Tüm meyve ve sebzelerin içine saklanmış çekirdeklerde bir hayat, o yaşamın içinde saklanmış sırlar ve şifreler gizlidir. İşte biz o şifreleri çözdük.”
 
Derler ki, cennette iki ağaç mevcuttur; “İncir ve zeytin.” İncir “Gerçek Ağacı”, zeytin ise “Hayat Ağacı”dır.
 
Ölümsüzlüğü köklerinde gizleyen zeytin ve yapraklarının diriliğiyle yaşamı sembolize eden incir… Meyvesinden çekirdeğine, kökünden yaprağına kadar birden fazla sırrı içinde gizleyen bu iki ağacın insan biyolojisine etkileri, hem kutsal kitaplara hem de mitolojiye konu olmuştur. Tin Suresi’nde yaşam ve ölümü temsil eden bu iki besin üzerine yemin verilmiş ve Kur’an-ı Kerim’de yedi adet zeytin ve bir adet incir ifadesi yer almıştır. Modern dünyanın sağlık dalındaki bilimsel çalışmaları, incir ve zeytin birleşiminden doğan mucizeye şahit olmaktadır.
 
Peki tarihin her zamanında özellikle tıp biliminde kullanılan, efsanelere konu olan, tüm kutsal kitaplarda adı geçen zeytin ve incirin birleşiminden doğan bu mucizenin faydaları nelerdir? Sadece zeytinde olduğu bilinen ve insan bedeninde 40 yaşından sonra salgılanması azalan Almithalonidz adlı etkin maddenin, bilimsel araştırmalar neticesinde fakat incirle birleştiğinde etkili olduğu sonucuna varılmıştır. “7 zeytin 1 incir” oranında kullanımın ise en iyi sonucu verdiği ispatlanmıştır. Yaşlanmayı yavaşlatmasının bunun yanında kandaki kolesterolü düşürmesi, metabolizmayı hızlandırması, kalp sağlığına olumlu etkisi ve zekâ gelişimine katkı sağlaması gibi bir çok bilimsel ispat sağlamaktadır.

7 Zeytin 1 İncir Mucizesi kitap özeti

7 Zeytin 1 İncir Mucizesi pdf oku

7 Zeytin 1 İncir Mucizesi Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button