Çocuk Kitapları

35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı Pdf indir

35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Günışığı Kitaplığı aracılığıyla çıkarılan 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı Kitabı 92 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı kitabı 12.00×18.00 cm‘dir. Mayıs 2021 nolu ISBN numarasına sahip 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı kitabının yazarı Anna Gavalda35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı PDF indirebilirsiniz. 

35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı Kitabı Pdf indir

Çağdaş Fransız edebiyatının kuvvetli kalemi Anna Gavalda çocuklar için yazdı!

Günümüz Fransız edebiyatının en bi hayli beğeni alan yazarlarından, romanlarının bazıları bugün sinemaveya uyarlanmış Anna Gavalda`dan, çocuklar için olduğu kadar anne babalar ve eğitimciler için de etkileyici bir roman. Okurları Okulda başarısız olmanın tek nedeni tembellik midir? veya Devamlı düşük notlar almak bir çocuğu `umutsuz vaka` durumuna düşürür mü? gibi sorular üzerinde düşünmeye davet eden roman, eğitim sistemi ve değişiklikları sıcacık bir öyküden yola çıkarak tartışıyor. Çocukların bir solukta okuyacağı bir kitap.

Okul yaşamımı mahvediyor! diye düşünen Grégoire 13 yaşında ve hala altıncı sınıf öğrencisidir. Beden eğitimi dersinde bile berbattır. Ama el işlerinde, hele marangozlukta çok beceriklidir ve enteresan icatlar yapmaktadır. Sevgili dedesinin ufak atölyesinde zaman geçirmek, mobilya yaparken ona yardım etmek en sevdiği şeydir. Ama Grégorie, sevdiği şeylerle uğraşabilmek için de, belirli bir düzeye dek eğitimini sürdürmek zorundadır. Tembel Teneke Grégoire sonunda bu duruma enteresan bir çözüm bulur. O, herkesin gittiği türden değil, daha değişik bir okula gitmelidir. Artık ne okul ondan, ne de o, okuldan nefret edecektir…

Etiketler: 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı Pdf oku , 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı Pdf kitap indir, 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı pdf oku ücretsiz, 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı kitap indir ücretsiz, 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı pdf indir yandex, 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı pdf oku özet, 35 Kilo Tembel Teneke Anna Gavalda Günışığı Kitaplığı kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button