Çocuk Kitapları

3 Süper Güç- 5 Kitap Set Pdf indir

3 Süper Güç- 5 Kitap Set pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan 3 Süper Güç- 5 Kitap Set kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nazlı Seyyah tarafından kaleme alınan 3 Süper Güç- 5 Kitap Set isimli kitap 9789757891529 dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. 3 Süper Güç- 5 Kitap Set kitabını 24.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 3 Süper Güç- 5 Kitap Set pdf oku indir.

3 Süper Güç- 5 Kitap Set pdf indir

3 SÜPER GÜÇ-1 / ZAMANSIZ GALAKSİ
Sen de süper güçlerin yalnızca romanlarda olduğuna inananlardan mısın? Yanılıyorsun, bence geç olmadan aynaya bakmalısın! Yıllar önce yapılan bir deneyin onları bu kadar etkileyeceği kimin aklına gelirdi ki? Ayaz, Maya ve Güven ile macera ve gizem dolu bu yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Bu kitap elindeyse hazırsın demektir! Dikkat et! Bir yapay zeka dehası olan Gece de onların peşinde!
3 SÜPER GÜÇ-2 / PİRELİ EVİN PASAKLILARI
Tek görevi, terzi olan annesi için iğne deliğinden ip geçirmek olan Aleron’un yolu süper güçlerle kesişiyor! Pireli Evin Pasaklısı’nda bir sır gizli! Hadi sırt çantalarınızı hazırlayın ve kemerlerinizi bağlayın! Uzun bir  Rönesans dönemi yolculuğuna çıkıyoruz…
3 SÜPER GÜÇ-3 / KOD ADI:606
Herkes Akkuyruklu kartalın peşindeyken sen burada oturacak mısın? Kod adı: 606 olan bu operasyonda, süper güçleri hem macera hem de zorluklar bekliyor. Onlara herkes çok güveniyor. Peki ya sen? İçindeki dedektifi dışarı çıkarmaya hazır mısın?
3 SÜPER GÜÇ-4 / HİS
Bir uzay macerası hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı… Süper güçlerin karşılarında bu kez  çılgın bir astronot var ve bu astronot Dünya gezegenini ele geçirmek istiyor! Dur bir dakika! Önce bizi ve güçlerimizi aşman gerekiyor çılgın astronot! Hey sen, bu kitabı elinde tutan güç! Evet evet sana diyorum! Uzay mekiği kapının önünde, durma hemen atla! Bu macera sensiz olmaz…
3 SÜPER GÜÇ-5 / GÖLGE ADAM

Yolun sonu… Belki de başlangıcı… Herkesin kafası çok karışık… Korkulan oldu ve Gölge Adam onları buldu! Yoksa 3 Süper Güç’ ün sonu mu geliyor?Buna izin verecek misin?

3 Süper Güç- 5 Kitap Set kitap özeti

3 Süper Güç- 5 Kitap Set pdf oku

3 Süper Güç- 5 Kitap Set Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button