Çocuk Kitapları

13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri Pdf indir

13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052421628 sayfadan oluşan 13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Honest Lee Matthew J. Gilbert tarafından kaleme alınan 13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri isimli kitap The Terrible and Fantastic Fame of Classroom 13 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. 13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri kitabını 27.03.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri pdf oku indir.

13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri pdf indir

Ünlü temsilci Lucy LaRoux sınıfa uğrayıp kimsenin reddedemeyeceği bir teklifte bulundu: Öğrencilerin hepsini ÜNLÜ yapmak istiyordu.
 
Bunun çok tatlı olduğunu düşünebilirsin, ama değildi. Bu son derece bencilce bir öneriydi! (Lucy onların parasını yiyecekti!) Tüm o şöhret, berbat bir sahne korkusuna, kırık kemiklere, rezil televizyon programlarına ve başka feci kazalara neden olacaktı. 13 NUMARALI SINIF’takilerin de öğreneceği gibi, şöhreti (veya kötü şöhreti) yakalamak her zaman keyifli değildir.

13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri kitap özeti

13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri pdf oku

13 Numaralı Sınıf’ın İnanılmaz ve Korkunç Şöhretleri Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button