Tarih Kitapları

1. Dünya Savaşı Resimli Harp Tarihi – Ian Westwel – PDF İndir

1. Dünya Savaşı Resimli Harp Tarihi – Ian Westwel – PDF İndir, e-kitap bölümümüzde 1. Dünya Savaşı Resimli Harp Tarihi – Ian Westwel – PDF İndir başlığı ile kitap özetini paylaştık. 1. Dünya Savaşı Resimli Harp Tarihi – Ian Westwel – PDF İndir kitabın detayları yazımızda.. 

1. Dünya Savaşı Resimli Harp Tarihi – Ian Westwel – PDF İndir

Ian Westwel, 1. Dünya Savaşı Resimli Harp Tarihi, pdf, indir, oku, e kitap, tarih alanında eserlere imza atmış yazar Westwel, dünya tarihi ve yakın tarih alanında kitaplar yazmıştır. 1. Dünya Savaşı ile alakalı geniş bir şekilde bilgilerin bulunabileceği bu kitap da bir çok olay resimlerle desteklenmiştir.

Kitap beş ana bölümden buluşmaktedir. Beş yıl süren savaşın her seneı bir bölümde ele alınmıştır. Ayrıca, giriş bölümünde savaşa neden olan nedenler, son bölümde savaşı izleyen dönem ve savaşın uzun vadeli mirası üzerinde durulmuş ve her bölüm ikişer sayfalık bağımsız alt bölümler halinde incelenmiştir. Bu alt bölümlerde savaşın çeşitli harekât ve muharebeleri veya savaşta kullanılan silahlar İncelenmektedir. Bunlara ek olarak önemli şahsiyetler, enteresan olaylar gibi çeşitli konuların ele alındığı bilgi kutularına yer verilmiştir.

Bu donanımlarıyla 1. Dünya Savaşı’nın ayrıntılı ve resimlerle güçlendirilmiş bir tarihini sunan kitap, yalnızca neler olup bittiğini açıklamakla kalmamakta, muharebelerin nasıl cereyan ettiğine de ışık tutmaktadır.

Dünya Savaşı Resimli Harp Tarihi PDF

Dosya Boyutu 12 MB

 

Related Articles

Back to top button